Plastové bazény - jímky - septiky - vodoměrné - šachty - přečerpávací jímky - další plastové výrobky

Jezírka - Závlahy


Vychytaná zahrada pro relax.
Jako novinku v sortimentu, jsme s firmouZávlahy Vodica. Připravili nabídku zahradních jezírek a závlahových systémů.


Aby, jsme završili nabídku plastových výrobků, uzavřeli jsme partnerství s firmou Závlahy Vodica. Která se již několik let, zabývá výrobou jezírek a montáží závlahových systémů Hunter. U profesionálně vyrobených, zahradních jezírek a závlahových systémů. Se můžete spolehnout, na zaručenou funkčnost i precizní zpracování. Díky pokročilé technologii a zkušenostem.

Zahradní jezírka, vyrábíme podle nejnovějších trendů, které spojujeme s vlastních technologií. To zaručuje zahradním jezírkům styl i funkčnost.Zakázky na jezírka a závlahy. Realizujeme v okruhu do 100Km od Prostějova.Zahradní jezírka:Vysoce kvalitní, stylové, zahradní jezírka. Vyrábíme v různých velikostech, od maličkých, až po obrovké komplexy s vodopády atd. Rádi s vámi probereme vaši představu jezírka a doporučíme vhodnou technologii. Jezírka vyrábíme z nejlepších materiálů, které máme díky velkým odběrům za velice dobrou cenu. Díky zkušenostem, vám dokážeme poradit, jaké jezírko, by se na vaši zahradu hodilo. Tak aby bylo funkční a dodalo nezaměnitelnou atmosféru vaší zahradě.Svařování jezírka

Ryby v jezírkuZávlahové systémy:Trávník je základ zahrady a kvalitní závlaha, je základ dobrého trávníku.Již žádné experimenty! Je na čase, využít závlahu naplno a bez problémů. Díky certifikaci a školením, od lídra na trhu, výrobce závlahových systémů Hunter. Vám navrhneme a zrealizujeme funkční, automatický, zavlažovací systém, na který se budete moci, opravdu spolehnout.Dnešní moderní zahrada. Se skládá hlavně z kvalitního trávníku, který potřebuje dostatečnou a pravidelnou závlahu. Naše závlahy, zaručí trávníku přesně načasovanou dávku vody, která udrží trávík krásný a zdravý po celou sezónu. Díky obchodnímu propojení firem, vám navíc dodáme i levnou poctivou jímku. Která vám bude šetřit náklady na vodu.


Výkop závlaha

Postřikovač trávníku.

Pokud plánujete závlahu nebo jezírko. Neváhejte nás kontaktovat.