Jímky rozvážíme vlastním odvozem nebo spediční službou.

Velký bazén. Šťastná rodina.....


www.bazeny-jimky-septiky.cz
Vysoce kvalitní bazény, jímky, septiky, žumpy za skvělé ceny. Pro všechny.

Plastové bazény.

Vysoce kvalitní levné plastové bazény pro všechny.


On-line ceníky bazénů a příslušenství....


Po výběru bazénu, si jednoduše zjistíte vhodné příslušenství. Popřípadě vyberete schodiště pro daný bazén.... Pro zobrazení zvolené konfigurace klikněte ZDE

Krok 1 vyberte si bazén - Po kliknutí na bazén, si můžete vypočítat cenu, zvoleného skeletu bazénu.


Video z veletrhu:


Velký cyklotrialový test našich Bazénů a jímek, z Olomouckého veletrhu. Po najetí na video, si můžete zapnout zvuk. Na tomto videu můžete vidět, že naše bazény vydrží i nešetrné zacházení.

Vysoce kvalitní bazény, s perfektním zpracováním polypropylenových plastů. Naše nabídka bazénů obsahuje jak typizované, tak bazény na míru. Bazény na míru vám rádi a úplně zadarmo naceníme.

Foto bazénu oválného

Bazén si můžete objednat jen jako skelet nebo komplet,

například se zabudovanými světly (skimr je u každého bazénu zdarma v základní nabídce). K bazénům nabízíme i techoplogii pro čištění a čerpadla, samozřejmě i se zabudováním. Dál do bazénů samozřejmě zabudujeme trysky, podle vašeho přání nebo k bazénu dodáme protiproud. K bazénu, vám samozřejmě doporučíme i chemii a poradíme jak bazén udržovat.Plastový polypropylenový bazén z POLYSONE P

je vhodný kvůli jeho Vynikající barevné stálosti a je odolný proti povětrnostním vlivům. Při zpracování nemění barvy je hygienický nezávadný a má atest na pitnou vodu. Dál je plastový bazén velice odolný a zachovává si potřebnou pružnost, proto ve s bazénem v letních měsících při běžném používání nic nestane. To vám zaručí vysokou kvalitu a dlouhou životnost bazénů.Kromě typových bazénů v ceníku. Vám rádi vyrobíme bazén podle přání.

Váš bazén navrhneme podle rozměru a požadavků. A návrh vám předložíme ke konzulataci. Bazény vyrábíme poplypropylenového plastu, firmy Röchling Engineering Plastics, s.r.o. Nabídka bazénů, čítá nekolik odstínů které se dají kombinovat.

Foto bazénu na nákladním autě Foto oválného bazénu Foto obdélníkového bazénu