Plastové bazény - jímky - septiky - vodoměrné - šachty - přečerpávací jímky - další plastové výrobky
bazeny-jimky-septiky.cz Monika špičáková logo
Plastové bazény.


Vysoce kvalitní, levné, plastové bazény pro všechny.


Vítáme Vás v on-line ceníku bazénů a příslušenství. Za pár kroků se dostanete až k celkové ceně Vašeho nového bazénu.


Po výběru bazénu, si jednoduše zjistíte vhodné příslušenství, a budete moct vybrat i schodiště pro daný bazén.On-line ceník bazénů a příslušenství:Krok 1 vyberte si bazén - Po kliknutí na bazén, si můžete vypočítat cenu, zvoleného skeletu bazénu.


Bazény Oválné

Bazén Oválný

Bazény obdélníky

Bazén obdélníkový

Bazény kruhové

Bazén kruhový

Pro zjištění ceny, musíte vybrat jeden ze tří základních typů bazénů.Video z veletrhu:Velký cyklotrialový test našich Bazénů a jímek, z Olomouckého veletrhu. Na tomto videu můžete vidět, že naše bazény vydrží i nešetrné zacházení. Po najetí na video, si můžete zapnout zvuk.Vysoce kvalitní bazény, s perfektním zpracováním polypropylenových plastů.

Naše nabídka bazénů obsahuje jak typizované, tak bazény na míru.

Bazény na míru vám rádi a úplně zadarmo naceníme.

Foto bazénu oválného


Bazén si můžete objednat jen jako skelet, nebo komplet s příslušenstvím.


Například se zabudovanými světly (skimr je u každého bazénu zdarma v základní nabídce). K bazénům nabízíme, samozřejmě i se zabudováním, technologii pro čištění a čerpadla. Dál do bazénů zabudujeme trysky podle vašeho přání, nebo k bazénu dodáme protiproud. K bazénu, vám samozřejmě doporučíme i chemii a poradíme, jak bazén udržovat.Plastový polypropylenový bazén z POLYSONE P,

 je vhodný kvůli jeho vynikající barevné stálosti, a je velmi odolný proti povětrnostním vlivům. Při zpracování nemění barvy, je hygienický nezávadný, a má atest na pitnou vodu. Navíc je plastový bazén velice odolný a zachovává si potřebnou pružnost, proto se s bazénem v letních měsících, při běžném používání, nic nestane. To vám zaručí vysokou kvalitu a dlouhou životnost bazénů.


Kromě typových bazénů v ceníku, vám rádi vyrobíme bazén na přání.

Váš bazén navrhneme podle rozměru a vašich požadavků, hotový návrh vám poté předložíme ke konzultaci. Bazény vyrábíme polypropylenového plastu firmy Röchling Engineering Plastics s.r.o. Nabídka barvy bazénů, čítá několik odstínů, které se dají kombinovat.Foto bazénu na nákladním autě Foto oválného bazénu Foto obdélníkového bazénu
levne-plastove-bazeny.cz   bazenyjimky.cz   jimkybazeny.cz   bazenyjimky.cz   bazeny-septiky.cz   levne-bazeny-jimky.cz