Jímky rozvážíme vlastním odvozem nebo spediční službou.

Velký bazén. Šťastná rodina.....


www.bazeny-jimky-septiky.cz
Vysoce kvalitní bazény, jímky, septiky, žumpy za skvělé ceny. Pro všechny.

bazeny-jimky-septiky.cz

poctive-jimky.cz

Jimka na vodu s nasáváním. Obrázek jímky Levné, poctivé, plastové jímky na vodu, źumpy, septiky

Jsme tradiční výrobce. Vyrábíme vysoce kvalitní, poctivé, levné plastové jímky (septiky-žumpy, akumulační jímky),  vodoměrné šachty,  bazény, a další výrobky z kvalitního UV stabilizovaného PP plastu, BEZ PODÍLU RECYKLÁTU!!


jimky-levne.cz   levne-jimky.cz   bazeny-septiky.cz   jimkybazeny.cz   bazenyjimky.cz   jimky-plastove.cz   jimky.info   levne-plastove-bazeny.cz   levne-bazeny-jimky.cz   bazeny-olomouc.cz  
Jsme z kostelce na Hané, cca 18Km od Olomouce 6km od Prostějova. Rozvoz jímek, celá ČR a SR!

Poctivé plastové bazény, jímky, septiky pro Váš domov. Vyberte si bazény, jímky, septiky nebo vodoměrnou šachtu od nás!
LEVNÝ ROZVOZ JÍMEK PO CELÉ ČR A SR!

Plastové jímky (žumpy-septiky, akumulační nádoby), bazény a další sortiment. Rádi dodáme i s dalším příslušenstvím. Plastové jímky, mají samozřejmě i všechny potřebné certifikáty. Všechny výrobky jsou z PP plastu (polypropylenu), který neobsahuje žádný podíl recyklátu!!!


Na našich stránkách najdete jen:

levné, kvalitní plastové poctivé jímky.

Jedny z nejlepších cen jímek i bazénů! Pokud hledáte plastové jímky, bazény, žumpy, septiky, nádoby ,  vodoměrné šachty! Potom jste našli tu správnou adresu! Můžete vybírat z naší široké nabídky plastových bazénů, plastových jímek (žump, septiků) a akumulačních jímek. Pokud nenajdete výrobek podle vašich představ (jímku, Bazén atd.), tak nás prosím kontaktujte. Rádi s vámi váš požadavek na jímku, bazén atd. probereme. Bazeny-jimky-septiky.cz Tel:775164556 email: info@bazeny-jimky-septiky.cz
certifikované jímky se vyplatí Certifikáty kvality jímky

Plasty na výrobu poctivé jímky (žumpy-septiku-nádoby), bazénu.

Materiály na jímky i bazény vybíráme tak, aby splňovali potřebné normy pro jímky a prodlužovali životnost jímek. Nepoužíváme recykláty. Nejen proto mají naše plastové výrobky (bazény, jímky, septiky) dlouhou životnost.  Naším partnerem pro dodávky materiálů je hlavně Ferona Thyssen Plastics, s.r.o. Kvalitu výrobků - jímek zaručují certifikáty ITC Zlín.

Poctivé plastové jímky ke každé novostavbě.

bazén Video z veletrhu Test jímek a bazénů na veletrhu Olomouc Jímky, šachty, retenční nádrže - jednoduchý odvoz bazén oválný Poctivé jímky.

Systémy čerpání vody z jímky.

Systém čerpání vody do jímky na vodu, retenční nádrže.

Kompletní nachystané systémy čerpadel.

Chcete netypické, levné plastové jímky (žumpy-septiky-nádoby)?


Jímku, vodoměrnou šachtu, nebo bazén  na míru? Rádi s vámi vaši představu probereme a zrealizujeme. Cenu atypické jímky, si můžete spočítat na stránce malá jímka na technologii Ceny jímek i bazénů zde na webu, jsou vždy aktuální. Navíc si můžete spočítat, atypickou jímku on-line.
jímka 1m3 vhodná jako žumpa, septik, retenční nádrž, jímka na vodu.

Vyrábíme i atypické jímky

a další výrobky podle přání zákazníka.
Vyrábíme samozřejmě i jiné plastové výrobky a plastové jímky, podle přání zákazníka. A to ne jen jako příslušenství k plastovým bazénům, nebo plastovým jímkám. Kromě výpočtů on-line, na našich stránkách, vám přes email spočítáme, téměř jakýkoli plastový výrobek. Zrealizujeme i plastové Čističky k jezírkům, krabice a nádoby na různá zařízení, atd.
Vodoměrná jímka

Plastové jímky (žumpy-septiky-nádoby), bazény, septiky, vodoměrné šachty


a další výrobky (do velikosti jímky). Vám pohodlně, za příznivou cenu, doručíme až na místo určení. Ale menší výrobky např. jímky do 6m³ odvezete i sami na vozíku.

Rozvoz jímek: Plastové jímky a vodoměrné šachty rozvážíme  po celé ČR za akční cenu 4 Kč/Km, (musíte počítat cestu tam i zpět.).

Plastové Bazeny-jimky-septiky.cz
Jímky pro vás!

Bez nás se ani pořádně nevy.......koupete!
A nezapomeňte! Velký bazén šťastná rodina!

Rozvoz jímek po celé ČR

Plastové bazény, poctivé plastové jímky, septiky pro váš domov!