Plastové bazény - jímky - septiky - vodoměrné - šachty - přečerpávací jímky - další plastové výrobky

Dotazy: www.bazeny-jimky-septiky.cz


Dotazy: poctive-jimky.cz
Jakékoli dotazy rádi zodpovíme. Pokud máte dotaz, můžete Volat tel. 775164556, nebo poslat e-mail na info@bazeny-jimky-septiky.cz. Nebo vyplnit tento formulář a my vám v co nejkratší době odpovíme. Jakékoli dotazy, můžete poslat i na Email: info@bazeny-jimky-septiky.cz


   

  Kontaktní formulář DOTAZY....

  
  

Kontakt na vás:
(Vyplňte minimálně email.)

Pokud nemáte email, prosím rovnou raději volejte na tel:775164556. Nebo prozvoňte a my vám zavoláme zpět.Vyplňte váš e-mail:
Toto je povinné pole. Bez něj nepůjde formulář odeslat.

Vyplňte váš telefon:
Pokud vyplníte telefon. Budeme vás moci kontaktovat, pokud nám nebude dotaz jasný nebo když budeme potřebovat další informace. Pole je ale nepovinné.
  
Jméno a Příjmení:
Pole jméno a příjmení je také nepovinné.

Váš dotaz
Povinné pole, bez dotazu vám nemůžeme odpovědět, můžete ale kdykoli použít telefon nebo email.


Vaše dotazy vám rádi zodpovíme v co nejkratší době. Pokud ale potřebujete odpověď ihned, prosím zavolejte na tel: 775164556. Ten je vám k dispozici, po celý den.
Nejčastější dotazy.Proč naši jímku? Proč nejsou plně samonosné?

Plně samonosné jímky nevyrábíme, jsou finančně mnohem náročnější a v konečné fázi nedosahují takových výsledků. Jako naše jímky obetonované.

Jak tedy naše jímky zabudovat?
Návod s obrázky zde: http://www.bazeny-jimky-septiky.cz/?stranka=jimky-septiky-montaz-usazeni

Jímka musí stát, na betonovém podkladě s kari sítí. A z vrchu se musí zajistit, aby na víko nebyl tlak (také např. betonem s kari sítí nebo překlady). To i přes vyztužení víka, které do jímek děláme. Staticky to prostě nejde spočítat na materiál. Jiné firmy sice dělají z tohoto materiálu samonosné, ale s největší pravděpodobností na ně nemají statické výpočty, nebo je mají na silnější materiál (tím pádem podvádí zákazníka). Pokud naši jímku obetonujete, tak tím získáte vysoce pevnou jímku, které se samonosné jímky plastové, nemohou rovnat. A to za mnohem nižší cenu. Jímky jsou určené pro obetonování, jen po stranách se můžou po posouzení projektantem obsypat, ale to pouze v suchém a pevném podloží. Vše rádi vysvětlíme i po telefonu.
Návod s obrázky zde: http://www.bazeny-jimky-septiky.cz/?stranka=jimky-septiky-montaz-usazeni

Naše firma, se po konzultacích s odborníky, vydala cestou kvalitních ale levných jímek, které jsou i po obetonování velmi levné, velmi pevné, vysoce kvalitní. A díky správně zvoleným materiálům, mají dlouhou životnost (beton, jako osvědčený materiál ve stavebnictví, nese tíhu a plast zařídí těsnost. Když beton po letech praskne, tak plast zabrání průsakům).
Na internetu jsme se dočetli, u výrobce betonových jímek. Že plastové nejsou vhodné.
Odpověď:
Proč jímku plastovou? Plastové jímky vs betonové! Nenechte se podvést nekalými praktikami!!!
Bohužel i my, jsme na internetu narazili, na nekalé praktiky konkurence. Kdy uvádí nepravdy a ohýbají pravdu o plastových jímkách. I když vyobrazená jímka, je jiné konstrukce, než jsou naše. A nevíme, z jakého materiálu byla přesně vyrobená. Tak se web, snaží vrhnout stín na všechny plastové jímky. A proti tomu se musíme ohradit. Předem bych chtěl říct, že se nám tento systém hanobení výrobků konkurencí, opravdu nelíbí. Proto tento text, berte jen jako vysvětlení a obranu proti vychytralé, zřejmě ne moc úspěšné konkurenci. Na webu konkurence, která vyrábí betonové jímky. Jsme narazili na článek, kde mají fotku nějaké plastové jímky, od některé naší konkurence. Která byla evidentně zničená spodní vodou. A zároveň napsaný text takový, že plastové jímky jsou nevhodné. Na obranu plastových jímek. Musíme zdůraznit, že fotka jímky, která byla zničená. Prokazuje, že jímku zničila spodní voda. A že stavitel nejspíš uložil jímku, která nebyla vhodná pro spodní vodu. Do místa se spodní vodou. Ano, tato jímka nemohla tento tlak vydržet. Jednoduše si můžete představit kanystr plovoucí na vodě. Ten většinou silou člověka nejde potopit. A tak si představte 1000 10l kanystrů. To je síla, která působí na jímku 10m3. To opravdu nemusí, jímka která určená není pro spodní vodu vydržet. Proto do míst se spodní vodou, doporučujeme jímky, určené pro spodní vodu, tedy dvouplášťové. Naštěstí míst, kde je spodní voda. Je v republice mnohem méně, než míst, kde se spodní voda ve výšce jímky nevyskytuje. A proto do těchto lokalit, nabízíme levné a vysoce kvalitní, poctivé jímky. Proč dávat jímku, mnohdy několikrát dražší, vhodnou pro spodní vodu. Do místa kde spodní voda není. Za mnoho let, kdy vyrábíme jímky. Již máme zkušenosti a zákazníkovi pravdivě poradíme. Jak nainstalovat jímku. A naše jímky, slouží spokojeným zákazníkům mnoho let. Také bychom tady mohli psát o tom. Jak nám volají zákazníci, že mají betonovou jímku. A že ji několikrát stěrkovali. Ale že stále mají ve studni zápach z jímky. Ale i u betonových jímek, určitě budou lepší a horší výrobci. To nám nepřísluší porovnávat. A ani to dělat nebudeme. Musíme objektivně říct, že někomu se hodí jímka betonová a někomu plastová. U plastové jímky, si každý může rozmyslet a probrat s projektantem, jestli chce jímku obsypat - jen když je suché a pevné podloží. Obetonovat - když jsou podmínky horší, popřípadě u pojezdové jímky. Nebo dá jímku dvouplášťovou, která je dražší, ale je vhodná do spodní vody. Po vzoru uvedené stránky, uvedeme objektivně plusy a mínusy.

Plastové jímky výhody:

Plastová jímka nevýhody: Jímka betonová výhody:

Betonová jímka nevýhody:

Objektivně musíme říct, že těch výhod a nevýhod je určitě více. Nechceme hanit jímky betonové. Určitě jsou lepší a horší výrobci. A někdo bude chtít jímku plastovu, jiný zase betonovou. Jen se ohrazujeme, proti tvrzením jednoho výrobce. Také bychom mohli napsat, že jímky betonové jsou nevhodné na dešťovou vodu. Ale byly by to jen polopravdy a mýty. Nechceme být jako uvedená, vlastně neuvedená firma.
Dočetl jsem se u vaší konkurence. Že černé plasty, jsou recyklované a nekvalitní..
K tomu můžeme jen říct, že vyrábíme z černých materiálů. A všechny naše materiály, nemají žádný podíl recyklátu. Navíc všechny naše materiály, mají UV stabilizaci. A jsou od špičkového výrobce polotovaru. Jsme na trhu 8let a víme jak udělat jímky aby vám sloužili deítky let.
Jsou to sprosté lži. Od nového výrobce. Bez zkušeností. Rozhodněte se sami. Jestli chcete jímku od podvodníků. Musíme jim popřát hodně štěstí. A zvažujeme žalobu pro nekalou soutěž.